Пумб

Адреса банку: м Донецьк, вул. Університетська, 2-А
Тел: (062) 332-45-00, 0 800 500 49 00
Е-mail: info@fuib.com
Офіційний сайт: http://www.fuib.com/
ПУМБ (Перший Український Міжнародний банк) – сучасний, відкритий, динамічно зростаючий банк України.

Почавши свою діяльність в 1991 році, ПУМБ поступово розширив спектр послуг і за головними фінансовими показниками увійшов до десятки найбільших українських банків.

ПУМБ – перший український банк, фінансова звітність банку складається відповідно до міжнародних стандартів обліку та підтверджується провідними аудиторськими компаніями (KPMG, PriceWaterhouseCoopers).

Під впливом іноземних засновників і партнерів (DEG, EBRD, IFC, Fortis Bank) в ПУМБ сформована європейська корпоративна культура, використовуються світові стандарти обслуговування та управління ризиками.

У ПУМБ впроваджені передові інформаційні технології, що забезпечують якісно новий рівень сервісу для клієнтів. Операційна система банку базується на продуктивній бізнес-платформі IBM AS / 400. Центральний сервер територіально дубльований, що гарантує повну безпеку даних про залишки на рахунках клієнтів, і забезпечує працездатність банку за будь-яких катаклізмів. Власний процесинговий центр швидко і надійно обробляє транзакції з використанням платіжних карт ПУМБ і двох десятків банків-партнерів. Найдосконаліша на Україні система «Клієнт-банк» забезпечує можливість віддаленого керування як особистими рахунками, так і фінансами корпорацій.

Курси валют Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) на 28.06.2019