Взяти гроші на карту за 2 хвилини

Потрібні гроші? Вкажіть суму і термін за допомогою кредитного калькулятора, і ми підберемо для вас онлайн сервіси МФО, які, з високим ступенем ймовірності, схвалять вашу заявку.

Результат буде відомий вже через 2 хвилини

Імовірність схвалення заявки досягає 85%

Рейтинг МФО компаній будується на основі думки відвідувачів

 

Сума:
Строк:
 • Перший кредит під 0,01%
 • Нові МФО
 • Кредит онлайн
 • Гроші готівкою
 • Гроші на карту
 • Діє акція
Результаты показать больше

За допомогою FinBiz ви зможете швидко отримати гроші на карту. Для цього необхідно виконати кілька простих дій. Щоб знайти підходящу пропозицію, потрібно вказати потрібну суму грошей, і термін, на який буде оформлений займ. Потім система автоматично підбере відповідні для вас варіанти.

Можна вибрати відразу кілька варіантів, і подати одночасно декілька заявок. Це багаторазово збільшить шанси отримати гроші на карту.

Як швидко взяти гроші в борг у МФО

Більшість МФО компаній мають схожу процедуру оформлення кредитів. Одним з головних переваг мікрофінансових компаній є просте, і водночас, швидке кредитування. В середньому потрібно не більше 15 хвилин, щоб дотриматися всіх формальностей реєстрації та укладення кредитного договору.

 1. Заповніть попередню онлайн заявку, вкажіть яку суму грошей потрібна, і на скільки.
 2. Потім необхідно зареєструватися, отримати доступ до особистого кабінету, заповнити реєстраційну анкету, при необхідності завантажити скан-копії своїх документів.
 3. Після цього, кредитна компанія перевірить ваші дані. Для цього деякі компанії використовують автоматичне скорингове програмне забезпечення, інші проводять перевірку за допомогою сторонніх сервісів, наприклад, УБКІ, або BankID.
 4. Після перевірки даних клієнта приймається рішення про видачу грошей, або відмову. Отримавши схвалення заявки, потрібно ознайомиться з договором кредитування і підтвердити свою згоду з його умовами.
 5. Як тільки кредитор отримує підпис клієнта під його частиною договору, миттєво відправляє гроші на карту клієнта за допомогою банківського переказу.

Як збільшити шанси на позитивне рішення

Зазвичай МФО компанії досить лояльно ставляться до всіх клієнтів незалежно від їх кредитної історії і фінансових можливостей, тому можна отримати кредит без відмов. Але, все ж бувають ситуації, коли відмовляють. Щоб не допустити відмови, слід дотримуватися кількох простих правил.

 1. Не тримайте одночасно відкритими більше двох кредитів в різних мікрофінансових компаніях. У цьому випадку буде складно отримати гроші на карту, швидше за все вам відмовлять.
 2. Перед зверненням в кредитну організацію, перевірте стан вашої кредитної історії. Якщо ви закрили раніше взятий онлайн кредит, необхідно переконатися, що дані про закриття позики були передані в УБКІ. У цьому випадку ваша кредитна історія отримає позитивні зміни. В іншому випадку вийде навпаки, в УБКІ буде значиться незакритий кредит, а ваша спроба взяти новий, стане свідченням вашої неплатоспроможності.
 3. Щоб отримати гроші на карту, подбайте про наявність контактних осіб, які зможуть підтвердити, що ви маєте роботу або постійне джерело прибутку. Те ж саме стосується вашої роботи. Якщо там дадуть хорошу характеристику, це в значній мірі вплине на позитивне рішення.
 4. Після подачі заявки на отримання кредиту в телефонній розмові з працівником кредитної компанії намагайтеся вказувати лише правдиву інформацію.

Вимоги до клієнтів

Вік позичальника

18 – 70 років
Місцезнаходження У момент оформлення позики необхідно перебувати в Україні

Документи

Дійсний паспорт і ІПН код

Обов’язково мати

Особистий (фінансовий) мобільний телефон, банківську карту, email

Приклад розрахунку кредиту

Все мікрокредітні компанії пропонують можливість ознайомитися з умовами надання позики. Зробити це досить просто – достатньо вибрати в кредитному калькуляторі суму і термін, на який потрібні гроші в борг, і оцінити скільки потрібно буде заплатити, щоб погасити кредит.

Також можна самостійно підрахувати вартість позики з урахуванням процентної ставки. Для цього потрібно знайти на сайті кредитора розмір процентної ставки, під яку видають гроші, і провести такий розрахунок.

Приклад розрахунку суми оплати за кредитом з урахуванням процентної ставки

Наприклад, якщо ми беремо в борг гроші на карту 7000 гривень, з терміном 30 днів і процентною ставкою 1,6% в день, то розрахунок буде виглядати так:

7000 грн. × 1,8%=126 грн. (відсотки по кредиту за кожен день користування)

126 грн. × 30 днів = 3780 грн. (відсотки за 30 днів користування кредитними коштами)

7000 грн. (тіло кредита) + 3780 грн. (відсотки по кредиту) = 10780 грн. (загальна сума для погашення кредиту через 30 днів.)

об візуально порівняти розмір процентної ставки в різних компаніях, можна орієнтуватися на показник APR (annual percentage rate). ЇЇ значення розраховується наступним чином:/p>

365 × 1,8 = 657% (показник річної APR при щоденній процентній ставці 1,8%).

Умови оформлення кредиту

Сума 1-го кредиту 100-15000 грн.
Ставка 1-го кредиту 0,01% – 1,8%.
Сума повторного кредиту 100-20000 грн.
Ставка повторного кредиту 1,1% – 1,8%.
Термін кредиту 1 – 60 днів.
Вік позичальника від 18 – до 65 років.
Час розгляду заявки 7 – 15 хвилин.
Способи отримання онлайн, на банківську карту / готівкою
Вимоги ІПН код, паспорт України, банківська карта, телефон.
Подовження можливе.
Грейс-період на перший займ.

Як погасити кредит

Переважна більшість мікрофінансових компаній надають гроші на карту на строк до 30 днів. У рідкісних випадках термін може бути збільшений до 6 місяців. Після закінчення терміну, обумовленого в кредитному договорі, необхідно погасити кредит. Для цього можна використовувати сервіси електронних систем переказу грошей, термінали самообслуговування, і навіть звертатися в банки.

 1. В особистому кабінеті сервісу кредитування за допомогою банківської карти.
 2. За допомогою програми Приват24
 3. У терміналах самообслуговування ПриватБанку, 24nonStop, Ibox, і ін.
 4. За допомогою електронних платіжних систем Platon, EasyPay і ін.
 5. У касі будь-якого українського банку.

7 thoughts on “

 1. 2 рази звертався в КредітПлюс Оформляють швидко, гроші отримав у другій половині дня, та й відсотки у них адекватні. рекомендую

 2. Звернулася в Moneyveo. Потрібні були гроші для розпродажу, заявку мою схвалили протягом години і гроші були у мене в цей же день. без всяких довідок і черг отримати гроші, це реальноудобний сервіс.. Потрібні були гроші для розпродажу, заявку мою схвалили протягом години і гроші були у мене в цей же день. без всяких довідок і черг отримати гроші, це реальноудобний сервіс.

 3. Dinero схвалив мені кредит протягом години, а гроші я отримала вже до обіду. якщо потрібно викупити швидко товар з розпродажу, звертайтеся в Dinero у них все швидко і без зайвих документів.

 4. Я скористалася кредитом банку CreditPlus . Проценти по кредиту лояльнi. Отримала швидко потрiбну суму.

 5. Звернувся в Дінер, так як були потрібні терміново гроші. Заявку на кредит схвалили відразу, причому не знадобилися довідки та інші документи. Гроші отримав після обіду. Відмінний сервіс, рекомендую

 6. Виникла не приємна ситуація в житті, дуже терміново знадобились кошти. Особливого виходу не було, я вирішив скористатися послугами сервісу CreditPlus. Потрібна мені сума надійшла на карту порівняно швидко. Велике списибі CreditPlus за допомогу.

Leave a Reply

Your email address will not be published.