ЄБРР оголосила про запуск в Україні 400 проектів на суму 13,5 млрд гривень

ЄБРР оголосила про запуск в Україні 400 проектів на суму 13,5 млрд гривень

Європейський банк реконструкції і розвитку інвестує в економіку України в 2019 році близько 13,5 мільярдів гривень. Банк планує профінансувати запуск майже 400 проктит. Таке повідомлення з’явилося на сторінці в твіттері чинного прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

На зустрічі прем’єр-міністра Володимира Гройсмана і главою ЄБРР торбою Чакрабарті прозвучала теза про незмінність курсу України в напрямку макроекономічної стабільності. Гройсман запропонував провести в Україні в 2021 році загальні збори банку.

Він подякував ЄБРР за співпрацю і підтримку. «Дуже ціную рівень нашої співпраці. Радий, що в цьому році демонструємо хорошу динаміку. Цінуємо ту підтримку, яку отримуємо у впровадженні реформ. Безумовно, цінуємо капітал, який банк інвестує в економіку держави. Ваш візит – ще одне підтвердження, що будемо посилювати співпрацю, незважаючи на період між виборами », – сказав Гройсман.

У свою чергу, Чакрабарті зазначив, що це його 11-й візит в Україну. «Ми працюємо тут потужною командою. Україна входить в топ-5 країн наших партнерів », – запевнив він.

Гройсман ж на своїй сторінці в Твіттері написав: «Банк ЄБРР – один з найбільших інвесторів в економіку України. Ми цінуємо ту підтримку, яку Україна отримує по лінії ЄБРР. Сумарно це близько 13,5 млрд євро в рамках більше 400 проектів. Будемо продовжувати співпрацю».