Кредит онлайн цілодобово

Сума:
Строк:
 • Перший кредит під 0,01%
 • Нові МФО
 • Кредит онлайн
 • Гроші готівкою
 • Гроші на карту
 • Діє акція
Результаты показать больше

Можливості сучасного кредитування дозволяють отримати кредит онлайн на карту цілодобово, практично не докладаючи зусиль. Якщо раніше потрібно було звертатися в банк, підготувавшись, і зібравши тонни різних довідок і папірців, витративши на це не менше 24 годин, то зараз можна взяти мікропозик миттєво, без довідок, дзвінків поручителям і різних перевірок.

Послуги цілодобового кредитування надають так звані компанії МФО (мікрокредітной фінансові організації). Як правило, ці компанії можуть дати в борг суму до 30 000 гривень строком до 30 днів. При цьому МФО відрізняються лояльним ставленням до своїх клієнтів. Компанії не відмовляють клієнтам з поганою кредитною історією, не вимагають повного пакету документів (як в банку), в більшості випадків необхідно мати тільки паспорт та ідентифікаційний код. Завдяки невеликому терміну кредитування, а найчастіше люди беруть кредит до зарплати на термін до 30 днів, сума переплати зовсім мізерна, виходить майже безвідсотковий кредит.

Як взяти кредит онлайн на карту цілодобово

Вкажіть на калькуляторі суму позики, яку ви хотіли б отримати. Зі списку запропонованих компаній виберіть ту, яка підходить вам за умовами (величина процентної ставки, наявність промокодом, акційні умови, сума позики). Натисніть кнопку «Оформити заявку» і подайте онлайн заявку на сайті компанії-кредитора. Зазвичай, це займає кілька хвилин часу.

Як взяти кредит

 1. Виберіть потрібну суму і термін кредиту.
 2. Заповніть реєстраційну анкету та дочекайтеся рішення.
 3. Підтвердіть договір і отримаєте гроші.

Як погасити кредит

 1. В особистому кабінеті, сплативши банківською картою.
 2. У терміналах самообслуговування ПриватБанку, IBox, EasyPay, City24, Sistema і ін.
 3. За допомогою інтернет банкінгу Приват24, Ощадбанк, Alpha Mobile Banking, ПУМБ і ін.
 4. У будь-якому українському банку (знадобиться надати реквізити кредитної компанії).

Що необхідно для оформлення кредиту

 1. Паспорт
 2. ІПН код
 3. Мобільний телефон
 4. Банківська картка
 5. Електронна пошта.

Зазвичай, процедура оформлення мікропозики досить проста, для подачі заявки необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код, в ході реєстрації потрібно завантажити скан-копії цих документів. Всі компанії, що надають свої послуги через інтернет відправляють гроші клієнту, на зазначену ним при реєстрації, банківську карту.

Також необхідно мати особистий мобільний телефон, за допомогою якого буде здійснюватися комунікація з кредитором, а в деяких випадках, вхід в особистий кабінет сервісу кредитування. Практично всі компанії вимагають в ході реєстрації вказати адресу електронної пошти.

Переваги цілодобового кредитування 24/7

Допомога в потрібний момент

Всі МФО компанії кредитують цілодобово 24/7. Звернутися можна в будь-який зручний час і отримати відповідь без відмов або очікування в черзі. Як правило, кредитна заявка обробляється протягом декількох хвилин, а сам процес оформлення позики займає 8 – 15 хвилин. При цьому гроші відправляють прямо на карту клієнта.

Зручно і швидко

Особливість мікропозик в тому, що вони, по-перше, надаються цілодобово, по-друге, оформляються через інтернет, а це значить, що взяти гроші в борг, можна не виходячи з дому, і по-третє, оформити позику можна без дзвінків і перевірок, а в більшості випадків, і без відмов.

Вигідні умови

На сьогоднішній день в Україні є багато кредитних компаній, де можна отримати кредит онлайн на карту цілодобово. Умови більш ніж вигідні, величина процентної ставки в поєднанні з невеликим терміном кредитування роблять таку позику більш вигідним, ніж у банку.