Компанії кредитують з поганою кредитною історією

Актуальний список компаній, які готові видати кредит клієнтам з проблемною фінансовою історією, незакритими кредитами і простроченням.

Перевірені компанії, які кредитують з будь-якою кредитною історією

Можливість швидко відновити кредитну історію

Спрощена процедура оформлення, високий поріг схвалення, до 95% заявок

Сума:
Строк:
 • Перший кредит під 0,01%
 • Нові МФО
 • Кредит онлайн
 • Гроші готівкою
 • Гроші на карту
 • Діє акція
Результаты показать больше

FinBiz – перший народний сервіс порівняння компаній, що надають онлайн кредити через інтернет. Більшість позичальників, які хоч раз брали позики на карту в Україні, використовували наш сервіс порівняння. Рейтинг МФО компаній в FinBiz будується на перевазі відвідувачів сайту, при цьому враховуються найбільшу кількість переходів на сайт кредитора, розмір процентної ставки, доступна сума кредиту, спосіб отримання, відгуки тих, хто вже брав онлайн кредит в кожній конкретній мікрофінансової компанії.

Що таке кредитна історія і що потрібно про неї знати

Інформація про фізичну чи юридичну особу, про кредити і дисципліну їх погашення, називають кредитною історією. Дані про кредитну історію зберігаються в Українському бюро кредитних історій УБКІ, вона є одним з головних факторів, що впливають на те, буде виданий кредит, чи ні. УБКІ зберігає історію, і надає її за запитом банкам і різним кредитним організаціям для перевірки фінансового стану потенційного клієнта-позичальника.

Що може вплинути на погіршення кредитної історії

Інформація, що зберігається в УБКІ оновлюється і доповнюється після кожної передачі даних від партнерів бюро відповідно до встановлених законом правил. На стан кредитної історії може вплинути декілька факторів:

 • Наявність прострочених кредитів
 • Несвоєчасне внесення чергового платежу
 • Відкрите судове провадження за кредитним договором

У деяких випадках інформація за кредитним договором може не бути присутня в базі УБКІ, так трапляється, якщо кредитор (банк або кредитна компанія) не є партнерами бюро кредитних історій, або не мають згоди клієнта на передачу даних. У деяких випадках кредитор може не передавати інформацію в УБКІ з особистих мотивів.

Як перевірити стан своєї кредитної історії

Сервіс УБКІ дозволяє дізнатися стан своєї кредитної історії декількома способами. Важливо знати, що здійснити запит на перевірку можна як на платній основі, так і безкоштовно.

Платні способи

 • На сайті сервісу УБКІ, виконавши процедуру авторизації в розділі «для позичальника»
 • У сервісі інтернет-банкінгу Приват24
 • За допомогою мобільного додатку Приват24
 • За допомогою мобільного додатка УБКІ «кредитна історія» (додати посилання)
 • У додатку Sender, після додавання компанії «кредитна історія»

Безкоштовні способи

 • Згідно з п.3 ст.13 закону України “Про організацію формування та обігу кредитних історій” будь-який українець має право один раз на рік безкоштовно отримати інформацію про стан своєї кредитної історії. Для цього необхідно відправити письмовий запит в бюро УБКІ. Відповідна інструкція є на сайті компанії.
 • Отримати інформацію про стан кредитної історії можна в процесі оформлення кредитної позики від менеджера, який проводить процедуру ідентифікації фінансового стану клієнта.

Причини, за якими відмовляють у видачі позики

 • Вказана неправдива особиста інформація
 • Клієнт знаходиться з black листі
 • Погана кредитна історія
 • Наявність відкритих кредитів
 • Наявність прострочених кредитів
 • Відкрите судове провадження
 • Відсутність доходів або місця роботи
 • Невідповідність вимогам кредитора

Як поліпшити свою кредитну історію

Є кілька факторів, які впливають на стан кредитної історії. Виконуючи рекомендації, зазначені нижче, можна поліпшити історію і підняти кредитний рейтинг.

 1. Необхідно погасити всі наявні прострочення за відкритими кредитами
 2. Зменшити кількість одночасно відкритих позик до однієї
 3. Активно брати і вчасно повертати кредити, можна брати невеликі мікрокредити на короткий термін
 4. Своєчасно вносити платежі (за графіком кредитного договору) і вчасно закривати кредити.

Прострочення і незакриті кредити в минулому впливають на кредитну історію, з часом ступінь впливу зменшується. Велика кількість одночасно відкритих кредитів робить негативний вплив на кредитну історію, погіршуючи її показник. У той же час, закриття кредитного договору в встановлений термін, матиме позитивний вплив, поліпшуючи кредитний рейтинг.

Хто може дати в борг при поганою кредитною історії

На сьогоднішній день отримати кредит з поганою кредитною історією вже не така велика проблема, як було раніше. Зараз в Україні працює величезна кількість мікрофінансових компаній, готових надати грошову позику без перевірки стану КІ. Щоб дізнатися хто дасть вам кредит, скористайтеся кредитним калькулятором у верхній частині сайту, вказавши необхідну суму кредиту.

У сервісі представлені компанії з кращими умовами на ринку кредитування України. Система автоматично підбере для вас компанії, що оптимально підходять під ваші потреби. Багато компаній готові надати першу грошову позику під нульовий, або майже нульовий (символічний) відсоток.

Що може знадобитися при оформленні кредиту

В основі мікрокредитування лежить кілька принципів, що одночасно є унікальними перевагами. Головна перевага – це можливість отримати необхідну суму грошей в будь-який, навіть у самій безнадій ситуації. Отримати мікрокредит можна протягом 5 – 10 хвилин, не виходячи з дому, за допомогою комп’ютера або мобільного телефону. При цьому практично не потрібні документи, зазвичай при оформленні договору кредитування потрібно надати скан-копії особистого паспорта та ідентифікаційного коду.

Як взяти кредит з поганою кредитною історією

У більшості випадків оформлення договору кредитування відбувається через інтернет, на веб-сайті кредитора. Позичальнику необхідно заповнити заявку на отримання кредиту, вказавши суму і термін позики. Потім зареєструватися, вказати особисті дані і завантажити скан-копії необхідних документів. Після цього кредитор обробляє заявку і проводить процедуру перевірки особи клієнта. Якщо клієнт надав всі необхідні дані і зробив все вірно, кредитор схвалює заявку і приймає позитивне рішення про видачу позики. Потім відбувається процедура підписання кредитного договору і передача грошових коштів від кредитора до позичальника.