МВФ залишився задоволеним результатами виконання зобов’язань України

МВФ

Міністр фінансів України О.Маркарова розповіла про оцінку, яку «видала» технічна Місія МВФ. Дана Місія закінчила свою роботу в Україні минулого тижня.

«Наприкінці минулого тижня фахівці МВФ закінчили свій візит в рамках технічної місії. Зазначу ще раз – це не була оцінка програми, це всього лише технічна місія », – заявила Оксана Маркарова.

«Ці люди приїжджали в Україну заради того, щоб переглянути, як ми прогресує в рамках програми. І знаєте що, технічна місія високо оцінила виконання Україною умов співпраці з Фондом. Представники МВФ зазначили, що наша країна виконує більшість вимог », – додала гала Мінфіну.

Маркарова також нагадала, що в минулому році в Україну приїжджала технічна місія МВФ, яка розглядала питання про середньостроковому бюджетуванні. Ну а найближчим часом в країні очікують на візит технічної місії МВФ щодо питань з податками.

В кінці своєї заяви представник влади заговорила про занепокоєння міжнародних партнерів України: «Зараз всі наші міжнародні партнери, до яких відноситься і МВФ, турбуються через рішення Конституційного Суду щодо скасування норми про незаконне збагачення. Але це питання ніяк не позначиться на отриманні нами наступного траншу від МВФ».