Новий уряд планує запустити дешеве кредитування

дешеві кредити

Новий уряд ставить собі мету здешевити кредити

Однією з тактичних цілей нового уряду стане дешеве кредитування, – Олексій Гончарук.

Особливо було підкреслено, що не можна допускати будь-якого втручання в роботу Національного банку України.

Олексій Гончарук, кандидат на посаду прем’єр-міністра України, під час свого виступу з трибуни Верховної Ради вказав на здешевлення кредитування, як на тактичну мету нового уряду на найближчий час.

За словами А. Гончарука вже в поточному році будуть знижені процентні ставки по кредитах і це дасть поштовх до розвитку бізнесу, будівельних і промислових підприємств. У той же час він підкреслив, що не можна допустити втручання в роботу НБУ. Нацбанк України не є політичним органом, втручання в його роботу може підірвати довіру до банківської системи і в кінцевому підсумку вплинути на макростабільність країни в цілому.

Однак з Нацрегулятором необхідне пожвавлення діалогу, – заявив майбутній прем’єр-міністр. При повній незалежності НБУ необхідний постійний діалог уряду з його керівництвом, щоб в майбутньому уникнути зайвої консервативності банківської системи, що дало б можливість більшого зниження процентних ставок. Це дозволило б клієнтам банків отримати кредити для придбання житла, для розвитку власної справи, – так пояснив перспективи співпраці уряду і НБУ Олексій Гончарук.

Leave a Reply

Your email address will not be published.