Взяти кредит онлайн на карту в Україні

Повний список МФО компаній онлайн кредитування з можливістю порівняння за величиною процентної ставки, суми кредиту, ймовірність позитивного рішення.

Віддалене оформлення через інтернет

Кредити без відмов, перевірок

Актуальні промокоди і акції

 

Сума:
Строк:
 • Перший кредит під 0,01%
 • Нові МФО
 • Кредит онлайн
 • Гроші готівкою
 • Гроші на карту
 • Діє акція
Результаты показать больше

FinBiz – перший народний сервіс порівняння компаній, що надають швидкі позики через інтернет. Більшість позичальників, які хоч раз брали кредит онлайн на карту в Україні, використовували наш сервіс порівняння. Рейтинг МФО компаній в FinBiz будується на перевазі відвідувачів сайту, при цьому враховується найбільша кількість переходів на сайт кредитора, розмір процентної ставки, доступна сума кредиту, спосіб отримання, відгуки тих, хто вже брав онлайн кредит в кожній конкретній мікрофінансової компанії.

Що потрібно знати про онлайн позики в першу чергу

Можливості онлайн кредитування забезпечуються фінтех технологіями, які дозволяють оформити кредит у віддаленому режимі. В цьому випадку кредитор і позичальник ніколи не зустрічаються, а їх спілкування і обмін важливою інформацією відбувається за допомогою мобільного телефону, ноутбука або комп’ютера. Після підписання договору кредитування, клієнт отримує гроші на карту, яку вказав при реєстрації і заповненні анкети.

Як отримати онлайн позику

Зазвичай процедура оформлення онлайн кредиту схожа для всіх МФО компаній, і складається з 3-4 етапів (кроків). Щоб взяти онлайн позику в першу чергу необхідно заповнити заявку. Для цього потрібно вказати потрібну суму грошей суму і термін позики за допомогою кредитного калькулятора на веб-сайті сервісу кредитування.

 1. Після оформлення заявки необхідно пройти процедуру реєстрації. Зазвичай це виглядає, як заповнення анкети. Кожна компанія по-своєму підходить до процедури реєстрації, наприклад, Moneyveo, Mycredit, CreditPlus і Dinero мінімізують всі процеси і вимоги. При заповненні анкети вказуються паспортні дані, особиста банківська карта і податковий номер ІПН. Компанії, які більш вимогливі, можуть зажадати надання відсканованих копій документів, селфі з документами або банківською карткою. Також можуть зателефонувати за контактним номером телефону і перевірити зазначені дані.
 2. На заключному етапі оформлення кредиту потрібно підтвердити і погодитися з умовами договору. Деякі компанії проводять процедуру підписання, відправляючи договір на контактну адресу електронної пошти, інші, підтверджують договір, відправляючи клієнтові секретний СМС код, який є ключем для підтвердження.
 3. Після отримання підтвердження договору, кредитор відправляє позичальникові гроші на карту. Як правило, передача коштів відбувається миттєво, відразу після укладення договору. Рідше, протягом 10 хвилин.

Переваги онлайн кредитів

Онлайн кредити прийшли в Україну в 2013 році з Великобританії, і практично відразу стали популярні. Українці оцінили можливість отримати позику за кілька хвилин без бюрократії і недоречних питань. МФО кредити доступні, прості і вигідні для тих категорій українців, які не можуть отримати кредит в банку або будь-якій кредитній компанії. Взяти швидку позику можна цілодобово, без прив’язки до адреси місцезнаходження кредитної компанії.

вигідна ставка Вигідно

У МФО можна отримати безвідсотковий кредит під 0%

доступно

Доступно

Онлайн кредити не прив’язані до місця і часу

швидко

Швидко

Відсутність бюрократії дозволяє отримати гроші за 5-15 хвилин

Недоліки

Напевно, кожен, хто цікавився онлайн кредитами, чув про процентну ставку в 500-700% річних. Такі цифри дійсно існують, але із застереженням. Справа в тому, що згідно з вимогами НКФП, МФО компанії зобов’язані вказувати річну відсоткову ставку. Але термін кредитування в МФО не перевищує 30 днів. Тому, щоб дізнатися реальну ставку кредитування, необхідно ділити значення річної ставки на 12. В середньому виходить 30%.

МФО компанії лояльно ставляться до всіх категорій клієнтів, незалежно від стану кредитної історії, прострочень або відкритих кредитів в інших компаніях. Але в разі порушення умов кредитного договору, можуть налічувати істотні штрафи і пеню.

Надання персональної інформації в інтернет-мережі вимагає певних навичок і дотримання правил безпеки. Якщо особисті дані потраплять до рук зловмисників, то, практично напевно це призведе до проблем.

Скільки часу потрібно, щоб оформити кредит

Зазвичай, щоб отримити гроші, потрібно 5-20 хвилин. Час оформлення залежить від технічних можливостей кредитора. Велика частина часу йде на заповнення анкетних форм. Далі йде перевірка даних за допомогою скорингових алгоритмів і сервісів, наприклад, УБКІ – українське бюро кредитних історій.

Чи правда, що в МФО можна взяти безвідсотковий кредит під 0%

Так, це дійсно правда. Багато компаній пропонують можливість отримати кредит під 0%. Такі умови надаються тим клієнтам, які оформляють кредит вперше. Мотив кредитора в тому, що, запропонувавши вигідні умови кредитування, він отримує клієнта, який в подальшому може оформити повторний займ. Таким клієнтам надалі будуть надаватися промокоди і знижки, іноді досить істотні, до 90%.

Не варто забувати і про акції, під час яких можна отримати цінні призи, промокоди, знижки або просто максимально лояльні умови кредитування.

Хто може отримати кредит

МФО компанії лояльні і доступні для будь-яких клієнтів. Вимоги прості і мінімальні: необхідно бути повнолітнім, від 18 років, мати паспорт громадянина України, ідентифікаційний податковий код, дійсну карту будь-якого банку України, телефон і email адресу для комунікації з кредитором.

Для чого потрібна банківська карта і email адреса

Дистанційна процедура реєстрації та оформлення кредиту не дозволяє передати кредит готівкою в руки позичальника. Тому можна користуватися карткою, на яку здійснюється банківський переказ, після підписання договору позики. МФО дозволяють використовувати тільки свою особисту карту, але це може бути карта будь-якого банку України.

Email адреса необхідна для отримання документів, пов’язаних з оформленням договору та іншої інформації, наприклад, персонального промокода, або нагадування про необхідність погасити кредит.

Як погасити кредит

Зазвичай для погашення онлайн кредиту МФО компанії використовують FinTech технології і сервіси електронних переказів. Це зручно, і дозволяє провести платіж в лічені хвилини, без необхідності виходити з дому. Перелік найбільш часто використовуваних способів оплати (від більшого до меншого):

 1. В особистому кабінеті сервісу кредитування за допомогою банківської карти.
 2. За допомогою програми Приват24
 3. У терміналах самообслуговування ПриватБанку, 24nonStop, I-box, і ін.
 4. За допомогою електронних платіжних систем Platon, EasyPay і ін.
 5. У касі будь-якого українського банку.

Чи можна взяти кредит одночасно в декількох компаніях

МФО сервіси лояльно відносяться до кредитної історії клієнта, наявності кредитів в банках, або мікрофінансових компаніях. МФО дозволяють подати заявку на кредит одночасно в кілька компаній, при цьому можна з успіхом отримати схвалення заявки.

Чому відмовляють

 Відмова по заявці означає, що клієнт не відповідає критеріям відбору кредитної компанії, або входить в групу клієнтів невиправдано високого ризику. Також отримати відмову можна у випадках, якщо в заявці присутні помилки або неправдива інформація. Будь-які спроби обману з легкістю виявляються і присікаються. Особи, які намагаються ввести кредитора в оману, вносяться в black list, і в подальшому ніколи не зможуть отримати доступ до послуг кредитування.

Summary
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
3 based on 6 votes
Brand Name
FinBiz
Product Name
Онлайн кредит на карту в Україні
Price
UAH 5000
Product Availability
Available in Store Only

1 thought on “

 1. Перший кредит отримала в CreditPlus, потім звернулась до dinero і одразу отримала відмову. Підкажіть де можна взяти позику щоб одразу погодили

Leave a Reply

Your email address will not be published.