Райффайзен Банк Аваль інвестував в IT-технології 40 млн євро

Аваль банк

Починаючи з січня поточного року Райффайзен Банк Аваль вклав в сферу інформаційних технологій 40 мільйонів євро. З таким повідомленням виступив глава правління банку Володимир Лавренчук.

За словами Лавренчука, діджитал стратегія розроблялася із залученням міжнародних радників. Було створено спеціальний підрозділ під назвою IT-hub, в який залучалися люди не тільки з ринку банківських послуг, але переважно з суміжних секторів. Це робилося з однією метою: реформувати кваліфікацію і діяльність креативної частини фінансової організації, щоб впровадити нові цифрові рішення і поліпшити клієнтський досвід.

Досягнення Райффайзен Банку Аваль в ІТ-сфері

Глава правління відзначив, що за поточний рік в новому Raiffeisen Online зареєструвалося більше 9 тисяч осіб. Таким чином, частка онлайн-платежів зросла до 75%. Це дає можливість розвінчати міф про відставання Райффайзен Банку Аваль у розвитку інтернет-банкінгу в порівнянні з конкурентами.

Регулярні інвестиції в знання і сучасні технології підтверджують намір банку модернізувати всі процеси. За даними Лавренчука, кількість безготівкових клієнтських платежів в Райффазен Банку Аваль зараз дорівнює 99,6%.

Глава правління підсумував:

  • приватним особам вже почала продаватися певна група продуктів через мобільні додатки і сайт банку;
  • онлайн видається близько 40% кредитів;
  • число валютообмінних операцій через інтернет-банкінг щодня зростає.

Про банк

Товариство з обмеженою відповідальністю «Райффайзен Банк Аваль» було зареєстровано 27.03.1992 року. У жовтні 2005-го організація увійшла в австрійську кооперативну банківську групу Raiffeisen Bank International.

За інформацією на червень 2019 року у володінні Raiffeisen Bank International знаходилося 68,28% акцій, а в ЄББР (Європейському банку реконструкції та розвитку) – 30%.

Мережа налічує 499 банківських відділень.

Leave a Reply

Your email address will not be published.