Розмір середньої пенсії в Україні зріс на 514 гривень

пенсія

Віце-прем’єр-міністр України П.Розенко виступив на засіданні селекторної наради, де розповів про зміни в пенсійних виплатах. Зокрема, він розповів щодо середнього розміру пенсій по країні. «Автоматичний перерахунок пенсійних виплат збільшив середній розмір пенсій по Україні. Завдяки цьому середній рівень пенсійних виплат зріс на 514 гривень », – заявив Павло Розенко.

«Останнє підвищення пенсій було на рівні від 100 до 1000 гривень. Причому більшість людей отримали підвищення від 100 до 400 гривень, а точніше близько 2,5 мільйонів українців », – додав віце-прем’єр.

«Однак не варто забувати і про одночасну виплату пенсіонерам, у яких великий стаж роботи, але маленькі пенсії (до 1700 грн). Таким людям ми виплатили додатково 2400 гривень, це хороші гроші для них. І це було соціальною ініціативою безпосередньо глави нашої держави », – додав Розенко.

Нагадаємо, що з 1 березня 2019 року в Україні відбувся автоматичний перерахунок пенсійних виплат, який тепер буде відбуватися на постійній основі.