Санкції за анексію Криму продовжили ще на один рік

ЕС

ЄС продовжив дію санкцій, введених за незаконну анексію Криму і Севастополя Росією. Це рішення Рада ЄС ухвалила у четвер, 20 червня. Таким чином, санкції будуть тривати до 23 червня 2020 року, констатує DW.

Санкції передбачають заборону на імпорт в ЄС продуктів, які походять з Криму і Севастополя. Заборонені також інвестиції в анексований український півострів, включаючи неможливістю купувати нерухомість і фінансувати компанії в Криму. Обмеження поширюються і на туристичні послуги, зокрема круїзним суднам з ЄС заборонено заходити в порти на півострові.

Санкції також забороняють експорт товарів і технологій в секторах транспорту, телекомунікацій та енергетики. Серед іншого, це стосується розвідки і видобутку нафти, газу та інших ресурсів. Ці всі види діяльності заборонені для фізичних та юридичних осіб з Євросоюзу.

Пізніше в цей день, на саміті ЄС, канцлер Німеччини Ангела Меркель (Angela Merkel) і президент Франції Еммануель Макрона проінформують своїх колег в ЄС про переговори в “нормандському форматі” і стан імплементації мінських угод. Очікується, що лідери ЄС дадуть політична згода на продовження на півроку секторальних санкцій, введених ЄС проти Росії за дестабілізацію ній ситуації на Сході України.

Summary
Article Name
Санкції за анексію Криму продовжили ще на один рік
Description
ЄС продовжив дію санкцій, введених за незаконну анексію Криму і Севастополя Росією
Author