МФО компанії що пропонують послуги швидких позик на карту з оформленням онлайн, через інтернет. Вам представлений оптимальний список мікрофінансових компаній, готових схвалити заявки клієнтам з будь-кредитною історією.

Як взяти швидку позику в МФО

Зазвичай, щоб отримати швидку позику на карту в МФО необхідно близько 5-15 хвилин. У цей проміжок часу включений процес подачі заявки, реєстрація клієнта і отримання доступу в особистий аккаунт (кабінет) користувача, процедура оцінки ризиків та платоспроможності клієнта, в основі якої лежать технології нейронних мереж і скорингові алгоритми аналізу. Верифікація даних клієнта і оцінка рисов є ключовими факторами, які мають прямий вплив на рішення видавати позику, або відмовити.

1 крок

Оформити заявку (за допомогою кредитного калькулятора вказати суму і термін позики)

2 крок

Зареєструватися (заповнити реєстраційну анкету та отримати рішення по своїй заявці)

3 крок

Підтвердження (підписати договір швидкого позики, після чого гроші будуть відправлені вам)

Сума:
Строк:
 • Перший кредит під 0,01%
 • Нові МФО
 • Кредит онлайн
 • Гроші готівкою
 • Гроші на карту
 • Діє акція
Результаты показать больше

Як підвищити шанс на схвалення

Система скорингу (аналіз даних і оцінка ризиків) має кілька ключових особливостей, які дозволяють підвищити шанс отримати позитивне рішення навіть в ситуаціях з поганою кредитною історією. Щоб успішно пройти верифікацію, отримати позитивне рішення варто звернути увагу на такі фактори:

  1. Постарайтеся сформувати позитивну фінансову динаміку по вашій банківській картці і кредитної історії в УБКІ.

В процесі перевірки клієнта, кредитна компанія звертається в сервіс зберігання кредитних історій щоб дізнатися чи є у клієнта відкриті кредити, отримує дані про те, чи вчасно погашалися кредити раніше.

 1. Ні в якому разі не тримайте більше 2 відкритих кредитів в різних кредитних компаніях.
 2. Якщо ви подасте заявку на ще один кредит (навіть, щоб просто перевести кредит), в 90% випадків, заявку відхилять, а вас внесуть до списку проблемних клієнтів.

 3. У деяких мікрофінансових компаніях практикується дзвінки до контактних осіб клієнта, перевірка за місцем роботи, розмір заробітної плати і т.д.
 4. Необхідно врахувати такий розвиток подій, знайти довірче контактну особу, яка зможе підтвердити ваш високий фінансовий статус.

 5. Вказуйте тільки правдиву інформацію, не приховуючи негативних деталей.
 6. Якщо при перевірці з’ясується, що клієнт вказав одну інформацію, а в дійсності ці дані не відповідають реальності, то в 99% випадків йде відмова.

 7. Уважно заповнюйте заявку і реєстраційні анкети. Будь-яка помилка стане високою ймовірністю для відмови.
 8.  

Дуже часто клієнти роблять помилки, як орфографічні, так і функціональні. Якщо ви зробили таку помилку, і не в змозі її виправити, зв’яжіться з службою підтримки для її усунення. У більшості випадків, якщо клієнт самостійно звертається за допомогою в службу підтримки, така заявка отримує схвалення.

Вимоги до клієнтів

Вік позичальника 18 – 70 років.
Місцезнаходження В момент оформлення позики необхідно перебувати в Україні
Документи Дійсний паспорт і ІПН код.
Обов’язково мати Особистий (фінансовий) мобільний телефон, банківську карту, email.

Приклад розрахунку позики

У всіх онлайн сервісах мікрокредитування є кредитний калькулятор. З його допомогою можна візуально визначити вартість користування кредитом (яка сума буде нарахована у вигляді процентної ставки за користування позиковими засобами).

Крім кредитного калькулятора можна самостійно підрахувати, вартість кредиту. Для цього потрібно знати 3 параметра:

 • сума позики (обираєте ви)
 • термін позики (обираєте ви)
 • процентна ставка (встановлена кредитором).

Як розрахувати вартість позики, і суму переплати

Наприклад, якщо ми оформляємо швидкий позику онлайн на суму 5000 гривень, з терміном 30 днів і процентною ставкою 1,8% в день, то розрахунок буде виглядати так:

5000 грн. × 1,8%=90 грн. (відсотки по кредиту за один день)

90 грн. × 30 днів = 2700 грн. (відсотки за 30 днів користування кредитними коштами)

5000 грн. (тіло кредиту) + 2700 грн. (відсотки по кредиту) = 7700 грн. (загальна сума для погашення кредиту через 30 днів.)

У мікрофінансових компаніях прийнято вказувати і вважати процентну ставку за кожен день користування. На відміну від МФО, в банківських організаціях прийняти вважати процентну ставку в річному вигляді (так званий показник APR annual percentage rate). Щоб розрахувати ставку кредитування в річному обчисленні, досить помножити значення денної процентної ставки на кількість днів у році:

365 × 1,8 = 657% (показник річної APR при щоденній процентній ставці 1,8%).

Умови отримання кредитування

Сума 1-го позики 100-15000 грн.
Ставка 1-го позики 0,01% – 1,8%.
Сума повторного позики 100-20000 грн.
Ставка повторного позики 1,1% – 1,8%.
Термін позики 1 – 60 днів.
Вік позичальника від 18 – до 65 років.
Час розгляду заявки 7 – 15 хвилин.
Способи отримання Онлайн, на банківську карту / готівкою
Вимоги ІПН код, паспорт України, банківська карта, телефон.
Пролонгація можлива.
Грейс-період на перший займ.

Як погасити кредит

Кредитні компанії пропонують своїм клієнтам різні способи погашення позики. Ніяких вимог або обмежень в цій справі немає. Але, необхідно знати, що деякі варіанти, наприклад, при використанні банківських кас, або електронних систем переказу грошей, можуть брати комісію, або проводити платіж із затримкою. Ось перелік найбільш часто використовуваних сервісів:

 1. В особистому кабінеті сервісу кредитування за допомогою банківської карти.
 2. За допомогою програми Приват24
 3. У терміналах самообслуговування ПриватБанку, 24nonStop, I-box, і ін.
 4. За допомогою електронних платіжних систем Platon, EasyPay і ін.
 5. У касі будь-якого українського банку.

Акції Знижки промокоди

Щоб привернути увагу потенційних клієнтів, безліч МФО компаній регулярно проводять акції, де можна отримати промокод, хорошу знижку або цінний подарунок. До слова, останнім часом в якості подарунків бути смартфони, ноутбуки, годинники, скуттери, і навіть путівки в Туреччину.

Де взяти промокод/em>

Отримати актуальний промокод можна в списку компаній, у верхній частині сайту. Щоб скористатися промокодом і отримати знижку, необхідно ввести його значення в спеціальну форму, при оформленні швидкої позики на сайті кредитної компанії.

Як взяти участь в акції

У більшості випадків, головною умовою участі в акції є оформлення позики в період проведення акції. Деякі акції розігруються між постійними клієнтами кредитної компанії.

Як отримати знижку

Знижка – найбільш часто використовуваний вид лояльності від кредитора. Практично всі компанії пропонують оформити перший займ з максимальною знижкою. В цьому випадку, кредит надається зі ставкою 0,01% за кожен день користування кредитом.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 1 votes
Brand Name
FinBiz
Product Name
Швидка позика онлайн
Price
UAH 6000
Product Availability
Available in Stock

4 thoughts on “

 1. Воспользовалась услугами МФО, мне понравилось, заявку заполнить довольно легко, ее быстро обработали. На все мои вопросы ответили четко и ясно, хотя я придирчивая сама по себе) Теперь в крайних ситуациях пользуюсь этой услугой, спасибо большое)

 2. Воспользовалась услугой кредита банка Dinero. Я осталась довольна- быстро все оформили, кредитные условия, считаю, выгодными.

 3. У компанії Mycredit мені не відмовили, навіть не дивлячись на те, що у мене є інший кредит в банку. Все обдобрілі бисть, в 2 половині дня я вже була з грошима

 4. Нужен был быстрый займ и я оформил анкету. MyCredit очень быстро отреагировали и средства через пару минут оказались уже у меня на счету!

Leave a Reply

Your email address will not be published.