За допомогою YouControl тепер можна повноцінно моніторити бізнес

YouControl

Український сервіс YouControl дає користувачам нову можливість: безкоштовно моніторити компанії або ФОП. У повідомленні прес-служби йдеться, що всі користувачі YouControl з 29 серпня можуть поставити на моніторинг 10 компаній і ФОП. Повідомлення про зміни будуть приходити на електронну поштову скриньку.

Суть послуги

Вибравши десять компаній, користувач почне отримувати сповіщення про:

  • зміни в реєстраційних даних (назва, керівник, юридичний або фізичну адресу, стан (має місце припинення чи ні) і вид діяльності);
  • початку процесу банкрутства;
  • інформації про розрахунки з податків і зборів;
  • обмеження в зв’язку з санкціями МЕРіТ;
  • судових розглядах з участю даних юридичних осіб.

Як сказав засновник сервісу Сергій Мільман, за допомогою моніторингу бізнес зможе контролювати діяльність своїх партнерів, оперативно реагуючи на будь-які зміни. Це дозволить українським підприємцям економити і час, і кошти.

Також була згадана невтішна статистика для агропідприємств: саме вони частіше за інших піддаються рейдерським атакам. У зоні підвищеного ризику знаходяться і компанії торгової, промислової та будівельної сфери.

Експерти пояснюють: загарбників залучають в основному фірми, які володіють великою кількістю землі і / або об’єктами нерухомості. При наявності значного податкового боргу підставити їх не складе великих труднощів.

Для підключення моніторингу компаній потрібно пройти реєстрацію на сайті системи YouControl, а потім знайти досьє цікавлять вас юридичних осіб або ФОП і натиснути на спеціальну кнопку, замовивши E-mail-інформування.

YouControl – це аналітичний сервіс відкритих даних, який формує досьє на українські компанії за інформацією з п’ятдесяти джерел. Він також стежить за змінами в державних реєстрах і представляє відносини афілійованих осіб. Завдяки унікальній технології YouControl актуальну інформацію про юридичних осіб можна отримати за лічені хвилини.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Бовсунівський Юрій
Author Rating
51star1star1star1star1star

Leave a Reply

Your email address will not be published.