Зробити переклад з іноземних карт можливо завдяки новому сервісу від «ПриватБанку»

приват24

Послуга дозволяє перераховувати кошти з будь-яких карт VISA, виданих іноземними банківськими установами, на карти «ПриватБанку».
Що ми знаємо про сервіс?
Згідно з інформацією, опублікованою на офіційному сайті «ПриватБанку», сервіс перекладів з іноземних карт стане в нагоді в першу чергу українцям, які працюють за кордоном, фрілансерам і тим клієнтам банку, чиї родичі або близькі друзі знаходяться в інших країнах.
Онлайн-переклади можна здійснювати з карти VISA інших банків будь-якої держави. Це робиться через веб-ресурс або мобільний додаток «Privat24». Гроші зараховуються миттєво. Причому відправнику не обов’язково навіть проходити реєстрацію.
Крім того, сервіс буде корисним іноземцям, чиї діти навчаються в українських ВУЗах, а також волонтерам, які отримають можливість просто і швидко отримувати матеріальну допомогу з-за кордону. Громадяни інших країн, що знаходяться в Україні, теж зможуть робити переклади зі своїх банківських карт VISA клієнтам «ПриватБанку».
додаткова інформація
Переклади з іноземних карт доступні в гривні, євро та американських доларах. Для відправки коштів потрібно вказати лише номер картки «Приватбанку» одержувача. Комісія за послугу р2р-перекладу дорівнює 3%.
Сервіс працює тільки в інтернет-банкінгу: на офіційному порталі і в додатку для мобільних пристроїв на базі Андроїд. Версія для iOS вийде трохи пізніше.

Leave a Reply

Your email address will not be published.